PLANET ISW-511 (SIEPLAHUB0240)

341,88

ISW-511T / ISW-511TS15 – 4 portowy przemysłowy switch 10/100Base-TX z portem 1-Port 100Base-FX i możliwością pracy w szerokim zakresie temperatur (-40 ~ 75° C) Wygodny w obsłudze i solidnie wykonany switch przemysłowy PLANET uaktualnił model ISW-511T, dzięki czemu możliwa jest praca w środowiskach o szerokim zakresie temperatur. Litera „T” (ISW-511T) w nazwie modelu oznacza, że może on pracować w zakresie temperatur od -40 do 75° C. Jak wiadomo, temperatura w wielu miejscach i krajach świata jest niższa niż -10° C, dlatego model ISW-511T będzie odpowiednim produktem do transportu, produkcji, zapewniania bezpieczeństwa i nadzoru wdrożeń sieciowych w ciężkich warunkach. Planet ISW-511T zapewnia również wysoki poziom odporności na zakłócenia elektromagnetyczne i przepięcia elektryczne, które zdarzają się miejscach instalacji otoczonych przez rośliny lub w szafach sterowania ruchem. Większy dystans i elastyczność instalacji Planet ISW-511T został wyposażony cztery porty 10/100Base-TX Auto-Negotiation, jeden port 100Base-FX i interfejs SC multi-mode 100Base-FX, pozwalający na transmisję na odległości do 2 km. Urządzenie idealnie nadaje się do wdrożenia w sieciach oddalonych od siebie w niewielkiej odległości. Łatwa instalacja i szeroki zakres zużycia mocy Planet ISW-511T został zaprojektowany do montażu na szynie DIN lub montażu panelowego, co pozwala na efektywne wykorzystanie przestrzeni montażowej. Urządzenie zawiera zintegrowany zasilacz o szerokim zakresie napięć do pracy na całym świecie. Oferuje on również podwójny port wejścia zasilania o odwracalnej polaryzacji z 12V DC do 48V DC dla zastosowań wymagających podwójnych wejść zasilania lub zasilania zapasowego. Hardware Specifications Copper Ports4 x 10/100Base-TX, auto negotiation, auto-MDI / MDI-XCable10Base-T : 2-pair UTP Cat. 3, 4, 5 cable (100meters, max.)100Base-TX : 2-pair UTP Cat. 5 cable (100meters, max.) Optical Port1 x 100Base-FXCableISW-511T: 50/125µm / 62.5/125µm fiber ISW-511TS15: 9/125µm fiber ModeISW-511T: Multi-mode ISW-511TS15: Single-modeDistanceISW-511T: 2km ISW-511TS15: 15kmFrequencyISW-511T: 1310nm ISW-511TS15: 1310nmLaunch Power ISW-511T: Max. -14dBm, Min. -20dBm ISW-511TS15: Max. 0dBm, Min. -20dBmReceive SensitivityISW-511T: -32dBm ISW-511TS15: -32dBmMax. Input Power ISW-511T: -14dBm ISW-511TS15: 0dBm Dimensions (W x D x H) 135 x 97 x 32 mm Weight 436g Power Requirements 12~48V DC Redundant power with polarity reverse protection function Power Consumption / Dissipation 13.7 watts / 46 BTU Installation DIN rail kit and wall mount ear Alarm Provides one relay output for power failureAlarm relay current carry ability: 1A @ DC 24V Switch Specifications Switch Processing Scheme Store-and-Forward Address Table 2K entries Buffer 1Mbit Flow Control Back pressure for half duplex,IEEE 802.3x pause frame for full duplex Switch Fabric 1Gbps Throughput (Packet Per Second) 0.74Mpps @ 64Bytes Standards Conformance Standards Compliance IEEE 802.3 Ethernet, 10Base-TIEEE 802.3u Fast Ethernet, 100Base-TX, 100Base-FXIEEE 802.3x full-duplex flow control Temperature Operating: -40~75 degrees CStorage: -40~85 degrees C Humidity Operating Operating: 5~90% Storage: 5~90% (Non-condensing) Regulation Compliance FCC Part 15 Class A, CE Stability Testing IEC60068-2-32 (Free fall)IEC60068-2-27 (Shock) IEC60068-2-6 (Vibration) Ordering Information ISW-511T 4+1 100FX Port Multi-mode Industrial Ethernet Switch – 2km (-40 ~ 75 degrees C operating temperature) ISW-511TS15 4+1 100FX Port Single-mode Industrial Ethernet Switch – 15km (-40 ~ 75 degrees C operating temperature)

Opis

PLANET ISW-511 (SIEPLAHUB0240)

ISW-511T / ISW-511TS15 – 4 portowy przemysłowy switch 10/100Base-TX z portem 1-Port 100Base-FX i możliwością pracy w szerokim zakresie temperatur (-40 ~ 75° C) Wygodny w obsłudze i solidnie wykonany switch przemysłowy PLANET uaktualnił model ISW-511T, dzięki czemu możliwa jest praca w środowiskach o szerokim zakresie temperatur. Litera „T” (ISW-511T) w nazwie modelu oznacza, że może on pracować w zakresie temperatur od -40 do 75° C. Jak wiadomo, temperatura w wielu miejscach i krajach świata jest niższa niż -10° C, dlatego model ISW-511T będzie odpowiednim produktem do transportu, produkcji, zapewniania bezpieczeństwa i nadzoru wdrożeń sieciowych w ciężkich warunkach. Planet ISW-511T zapewnia również wysoki poziom odporności na zakłócenia elektromagnetyczne i przepięcia elektryczne, które zdarzają się miejscach instalacji otoczonych przez rośliny lub w szafach sterowania ruchem. Większy dystans i elastyczność instalacji Planet ISW-511T został wyposażony cztery porty 10/100Base-TX Auto-Negotiation, jeden port 100Base-FX i interfejs SC multi-mode 100Base-FX, pozwalający na transmisję na odległości do 2 km. Urządzenie idealnie nadaje się do wdrożenia w sieciach oddalonych od siebie w niewielkiej odległości. Łatwa instalacja i szeroki zakres zużycia mocy Planet ISW-511T został zaprojektowany do montażu na szynie DIN lub montażu panelowego, co pozwala na efektywne wykorzystanie przestrzeni montażowej. Urządzenie zawiera zintegrowany zasilacz o szerokim zakresie napięć do pracy na całym świecie. Oferuje on również podwójny port wejścia zasilania o odwracalnej polaryzacji z 12V DC do 48V DC dla zastosowań wymagających podwójnych wejść zasilania lub zasilania zapasowego. Hardware Specifications Copper Ports4 x 10/100Base-TX, auto negotiation, auto-MDI / MDI-XCable10Base-T : 2-pair UTP Cat. 3, 4, 5 cable (100meters, max.)100Base-TX : 2-pair UTP Cat. 5 cable (100meters, max.) Optical Port1 x 100Base-FXCableISW-511T: 50/125µm / 62.5/125µm fiber ISW-511TS15: 9/125µm fiber ModeISW-511T: Multi-mode ISW-511TS15: Single-modeDistanceISW-511T: 2km ISW-511TS15: 15kmFrequencyISW-511T: 1310nm ISW-511TS15: 1310nmLaunch Power ISW-511T: Max. -14dBm, Min. -20dBm ISW-511TS15: Max. 0dBm, Min. -20dBmReceive SensitivityISW-511T: -32dBm ISW-511TS15: -32dBmMax. Input Power ISW-511T: -14dBm ISW-511TS15: 0dBm Dimensions (W x D x H) 135 x 97 x 32 mm Weight 436g Power Requirements 12~48V DC Redundant power with polarity reverse protection function Power Consumption / Dissipation 13.7 watts / 46 BTU Installation DIN rail kit and wall mount ear Alarm Provides one relay output for power failureAlarm relay current carry ability: 1A @ DC 24V Switch Specifications Switch Processing Scheme Store-and-Forward Address Table 2K entries Buffer 1Mbit Flow Control Back pressure for half duplex,IEEE 802.3x pause frame for full duplex Switch Fabric 1Gbps Throughput (Packet Per Second) 0.74Mpps @ 64Bytes Standards Conformance Standards Compliance IEEE 802.3 Ethernet, 10Base-TIEEE 802.3u Fast Ethernet, 100Base-TX, 100Base-FXIEEE 802.3x full-duplex flow control Temperature Operating: -40~75 degrees CStorage: -40~85 degrees C Humidity Operating Operating: 5~90% Storage: 5~90% (Non-condensing) Regulation Compliance FCC Part 15 Class A, CE Stability Testing IEC60068-2-32 (Free fall)IEC60068-2-27 (Shock) IEC60068-2-6 (Vibration) Ordering Information ISW-511T 4+1 100FX Port Multi-mode Industrial Ethernet Switch – 2km (-40 ~ 75 degrees C operating temperature) ISW-511TS15 4+1 100FX Port Single-mode Industrial Ethernet Switch – 15km (-40 ~ 75 degrees C operating temperature)

Ceneo

Komputery

Serwery i urządzenia sieciowe

Switche i huby

PLANET ISW-511 (SIEPLAHUB0240)

dobre rolki
, tv z androidem
, superlux hd387
, matryca matowa
, urządzenia wielofunkcyjne
, raty 0 rtv

yyyyy

About the author