PLANET GT-806B60

1 089,00

Łącze miedziane: Patrz łącze fizyczne

Łącze optyczne: 1000Base-LX (WDM) Media Converter TX:1550nm~60km

Łącze fizyczne: 10/100/1000Base-T

Typ portów: RJ-45

Zgodność ze standardem: IEEE 802.3, 10Base-T, IEEE 802.3u, 100Base-TX, IEEE 802.3ab, 1000Base-T, IEEE 802.3z, 1000Base-SX / LX

Przepustowość: 10/20Mbps for Half / Full-Duplex, 100/200Mbps for Half / Full Duplex, 2000Mbps for Full-Duplex Fiber Optic 2000Mbps for Full-Duplex

Sygnalizacja LED: Tak

Zasilanie: DC 5V / 2A, 5.6 Watts / 19 BTU (maximum)

Wymiary (wys x szer x gł): 26 x 70 x 97 mm mm

Opis

PLANET GT-806B60

Łącze miedziane: Patrz łącze fizyczne

Łącze optyczne: 1000Base-LX (WDM) Media Converter TX:1550nm~60km

Łącze fizyczne: 10/100/1000Base-T

Typ portów: RJ-45

Zgodność ze standardem: IEEE 802.3, 10Base-T, IEEE 802.3u, 100Base-TX, IEEE 802.3ab, 1000Base-T, IEEE 802.3z, 1000Base-SX / LX

Przepustowość: 10/20Mbps for Half / Full-Duplex, 100/200Mbps for Half / Full Duplex, 2000Mbps for Full-Duplex Fiber Optic 2000Mbps for Full-Duplex

Sygnalizacja LED: Tak

Zasilanie: DC 5V / 2A, 5.6 Watts / 19 BTU (maximum)

Wymiary (wys x szer x gł): 26 x 70 x 97 mm mm

Ceneo

Komputery

Serwery i urządzenia sieciowe

Konwertery sieciowe

PLANET GT-806B60

karta micro sd 256gb
, tani dron
, intel core i5 5200u
, ranking smartfonów 2021
, i5-3470
, midi tower atx
, ekspres de longhi ecam 350.75.s

yyyyy

About the author