Intellinet 506519 (506519)

193,00

Opis produktu: Jeden port 10/100Base-TX RJ45, maksymalny dystans połączenia do 100m Port RJ45 z obsługą autokrosowania MDI/MDI-X oraz autonegocjacją prędkości Jeden port światłowodowy 100Base-FX ST wielo-modowy, duplex Do zastosowania ze światłowodami o długości do 2 km (62.5/125 lub 50/125 µm) Przepustowość danych do 100Mbps Długość fali: 1310 nm Obsługa Flow control Diody sygnalizacyjne statusu dla zasilania oraz funkcji Link/TX dla obu portów Zewnętrzny adapter zasilania 5V DC Może działać jako wolnostojące urządzenie lub do zastosowania z 14-slotową Obudową na Media Konwertery, model 507356 Obsługiwane standardy: IEEE 802.3 (Skrętka Ethernet) IEEE 802.3u (Skrętka/światłowód Fast Ethernet) Parametry techniczne: Media transmisyjne: 100Base-TX Cat3 lub lepszy UPT/STP RJ45, EIA/TIA 568 100Base-FX wielo-modowy 62.5/125 lub 50/125 µm Złącza: 1x RJ45, 100Base-TX 1x ST duplex, 100Base-FX Zasięg transmisji: Do 2 km (dla światłowodu 62.5/125 lub 50/125) Do 100 m (dla kabla Ethernet RJ45) Długość fali: 1310 nm Minimalna siła nadawcza: -22 dBm Maksymalna siła nadawcza: -12 dBm Czułość odbiornika: -30 dBm Strata sygnału: 2 dB/km Certyfikaty: FCC Class B, CE Mark Sygnalizacja diodowa: Zasilanie LINK/ACT dla portu RJ45 LINK/ACT dla portu światłowodowego 100 Mb/s, wskaźnik szybkości portu RJ45 Sygnalizacja dla wejścia portu optycznego Full-/Half-Duplex Zasilanie: Zewnętrzny zasilacz 5V DC, 1A Pobór mocy: 2,5 W (maksymalny) Parametry fizyczne: Metalowa obudowa Wymiary: 107 x 70 x 26 mm Waga 500 g Temperatura pracy: 0° – 70°C Wilgotność: 10% – 90% RH, nieskondensowana Temperatura magazynowania: -45° to 80°C Zawartość opakowania: Media Konwerter Fast Ethernet Zewnętrzny adapter zasilania Instrukcja użytkownika

Opis

Intellinet 506519 (506519)

Opis produktu: Jeden port 10/100Base-TX RJ45, maksymalny dystans połączenia do 100m Port RJ45 z obsługą autokrosowania MDI/MDI-X oraz autonegocjacją prędkości Jeden port światłowodowy 100Base-FX ST wielo-modowy, duplex Do zastosowania ze światłowodami o długości do 2 km (62.5/125 lub 50/125 µm) Przepustowość danych do 100Mbps Długość fali: 1310 nm Obsługa Flow control Diody sygnalizacyjne statusu dla zasilania oraz funkcji Link/TX dla obu portów Zewnętrzny adapter zasilania 5V DC Może działać jako wolnostojące urządzenie lub do zastosowania z 14-slotową Obudową na Media Konwertery, model 507356 Obsługiwane standardy: IEEE 802.3 (Skrętka Ethernet) IEEE 802.3u (Skrętka/światłowód Fast Ethernet) Parametry techniczne: Media transmisyjne: 100Base-TX Cat3 lub lepszy UPT/STP RJ45, EIA/TIA 568 100Base-FX wielo-modowy 62.5/125 lub 50/125 µm Złącza: 1x RJ45, 100Base-TX 1x ST duplex, 100Base-FX Zasięg transmisji: Do 2 km (dla światłowodu 62.5/125 lub 50/125) Do 100 m (dla kabla Ethernet RJ45) Długość fali: 1310 nm Minimalna siła nadawcza: -22 dBm Maksymalna siła nadawcza: -12 dBm Czułość odbiornika: -30 dBm Strata sygnału: 2 dB/km Certyfikaty: FCC Class B, CE Mark Sygnalizacja diodowa: Zasilanie LINK/ACT dla portu RJ45 LINK/ACT dla portu światłowodowego 100 Mb/s, wskaźnik szybkości portu RJ45 Sygnalizacja dla wejścia portu optycznego Full-/Half-Duplex Zasilanie: Zewnętrzny zasilacz 5V DC, 1A Pobór mocy: 2,5 W (maksymalny) Parametry fizyczne: Metalowa obudowa Wymiary: 107 x 70 x 26 mm Waga 500 g Temperatura pracy: 0° – 70°C Wilgotność: 10% – 90% RH, nieskondensowana Temperatura magazynowania: -45° to 80°C Zawartość opakowania: Media Konwerter Fast Ethernet Zewnętrzny adapter zasilania Instrukcja użytkownika

Ceneo

Komputery

Serwery i urządzenia sieciowe

Konwertery sieciowe

Intellinet 506519 (506519)

mediaexpert praca
, grundig cdp 6600
, komendy do sims 4
, gembird kb-umgl-01
, hp pavilion dm1
, czy sklepy media expert są otwarte

yyyyy

About the author