Digitus DN-82020-1 (DN-82020-1)

158,19

DIGITUS Media Converter, 10/100Base-TX do 100Base-FX, z PSU Złącze SC, do 2km Idealne rozwiązanie konwertujące do optycznej transmisji danych. Media Converter firmy DIGITUS są idealnym rozwiązaniem zamiany transmisji sygnałów sieciowych przewodami miedzianymi na światłowodowe. Od tej pory, możliwy jest dostęp do techniki światłowodowej i transmisja sygnałów sieciowych na odległość kilku kilometrów bez potrzeby zmiany całej infrastruktury sieci. Duży asortyment produktów zaspokoi wasze indywidualne potrzeby. Intuicyjna obsługa gwarantuje szybką i łatwą instalację. Funkcja Błąd łącza Przejście umożliwia transmisje bez obaw. Wasz administrator sieci będzie mógł łatwo znaleźć i rozwiązać problemy z siecią. Lata doświadczeń i szeroki asortyment produktów pozwala firmie DIGITUS być niezawodnym partnerem dla waszych sieci.Pozostałe parametryZmienia sygnały sieci przewodowych na sygnały światłowodowe Wysoka jakość i najwyższa niezawodność pracy 10/100Base-TX do 100Base-FX Złącza: 1x RJ45 1x SC Duplex Zasięg: do 2 km Długość fali: 1310 nm Wielomodowy dwuwłóknowy Automatyczne wykrywanie kabli funkcja Auto-MDI/MDI-X555 Autowykrywanie trybu pełnodupleksowego i półdupleksowego Diody LED do diagnostyki oraz kontroli stanu i aktywności Funkcja Błąd łącza Przejście (LFP) dla łatwiejszej obsługi sieci Pasuje do kabla światłowodowego: 50/125m 62.5/125m Moc nadawania: Minimum -22 dBm, Maksimum -12 dBm Czułość odbieranej mocy: -30 dBm min. Obsługiwane standardy: IEEE 802.3 Ethernet, IEEE 802.3u Fast Ethernet Bufor danych: 128kB Temperatura pracy: 0 do 55°C Konwerter autonomiczny z zewnętrznym zasilaniem Napięcie wejściowe: prąd stały 5V Maksymalny prąd: 800mA

Opis

Digitus DN-82020-1 (DN-82020-1)

DIGITUS Media Converter, 10/100Base-TX do 100Base-FX, z PSU Złącze SC, do 2km Idealne rozwiązanie konwertujące do optycznej transmisji danych. Media Converter firmy DIGITUS są idealnym rozwiązaniem zamiany transmisji sygnałów sieciowych przewodami miedzianymi na światłowodowe. Od tej pory, możliwy jest dostęp do techniki światłowodowej i transmisja sygnałów sieciowych na odległość kilku kilometrów bez potrzeby zmiany całej infrastruktury sieci. Duży asortyment produktów zaspokoi wasze indywidualne potrzeby. Intuicyjna obsługa gwarantuje szybką i łatwą instalację. Funkcja Błąd łącza Przejście umożliwia transmisje bez obaw. Wasz administrator sieci będzie mógł łatwo znaleźć i rozwiązać problemy z siecią. Lata doświadczeń i szeroki asortyment produktów pozwala firmie DIGITUS być niezawodnym partnerem dla waszych sieci.Pozostałe parametryZmienia sygnały sieci przewodowych na sygnały światłowodowe Wysoka jakość i najwyższa niezawodność pracy 10/100Base-TX do 100Base-FX Złącza: 1x RJ45 1x SC Duplex Zasięg: do 2 km Długość fali: 1310 nm Wielomodowy dwuwłóknowy Automatyczne wykrywanie kabli funkcja Auto-MDI/MDI-X555 Autowykrywanie trybu pełnodupleksowego i półdupleksowego Diody LED do diagnostyki oraz kontroli stanu i aktywności Funkcja Błąd łącza Przejście (LFP) dla łatwiejszej obsługi sieci Pasuje do kabla światłowodowego: 50/125m 62.5/125m Moc nadawania: Minimum -22 dBm, Maksimum -12 dBm Czułość odbieranej mocy: -30 dBm min. Obsługiwane standardy: IEEE 802.3 Ethernet, IEEE 802.3u Fast Ethernet Bufor danych: 128kB Temperatura pracy: 0 do 55°C Konwerter autonomiczny z zewnętrznym zasilaniem Napięcie wejściowe: prąd stały 5V Maksymalny prąd: 800mA

Ceneo

Komputery

Serwery i urządzenia sieciowe

Konwertery sieciowe

Digitus DN-82020-1 (DN-82020-1)

monitory 21:9
, laptop dla studenta
, amazfit gtr 47mm
, ocz600mxsp
, ctl636eb6
, phenom ii x6 1055t
, dns 320l
, odkurzacz media ekspert

yyyyy

About the author