D-Link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter (DEM-310GT)

314,39

1-portowy modul swiatlowodowy Mini-GBIC 1000Base-LX (10 km)DEM-310GT to wysokiej jakości konwerter 1350nm jedno/wielomodowy SFP (mini-GBIC). Konwerter posiada jeden wbudowany port światłowodowy LX 1000 Mb/s (LC-Duplex).Obsługuje standardy: full duplex oraz gigabit. Zastosowana metalowa obudowa eliminuje możliwość powstawania zakł

Opis

D-Link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter (DEM-310GT)

1-portowy modul swiatlowodowy Mini-GBIC 1000Base-LX (10 km)DEM-310GT to wysokiej jakości konwerter 1350nm jedno/wielomodowy SFP (mini-GBIC). Konwerter posiada jeden wbudowany port światłowodowy LX 1000 Mb/s (LC-Duplex).Obsługuje standardy: full duplex oraz gigabit. Zastosowana metalowa obudowa eliminuje możliwość powstawania zakł

Ceneo

Komputery

Podzespoły komputerowe

Kontrolery

D-Link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter (DEM-310GT)

edifier v4
, bloody a90
, router do światłowodu
, naboje do sodastream
, geforce rtx 2080 ti
, boxbit
, lenovo ideapad 330-15ikb
, radeon r7 240 2gb
, razer imperator
, rtx 2050
, hp 640 g1
, bose soundlink
, myszka bezprzewodowa do gier
, kolory usb
, piekarnik beko bvm34500b

yyyyy

About the author