Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM (GLC-LH-SMD=)

553,50

Architektura sieci LAN: Gigabit EthernetInformacje dodatkowe: Rodzaj urządzenia: Moduł nadajnik/odbiornik SFP (mnini GBIC) Technologia podłączania: Przewodowa Rodzaj okablowania: 1000Base-LX,1000Base-LH Szybkość transmisji danych: 1 Gbps Długość fali optycznej: 1310 nm Maks. zasięg transmisji: 10 km Interfejsy: 1 x Ethernet 1000Base-LX/1000Base-LH – LC/PC single-mode x 2 Zgodne sloty: 1 x SFP (mini-GBIC) Gwarancja ograniczona – 1 rok Obsługa cyfrowego monitoringu optycznego (DOM)Możliwość łączenia w stos: nieObsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IEEE 802.3zOpis ogólny: Moduł Cisco GE SFP module, LC connector, LX/LH transceiver, MMF/SMF, 1310nPort PoE: nieTyp obudowy: Moduł podłączanyWaga (g): 75Wymiary [G x S x W] (mm): 56,5 x 13,4 x 8,5Zarządzanie przez WWW (Smart): nieZarządzanie z lini poleceń (CLI): nie

Opis

Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM (GLC-LH-SMD=)

Architektura sieci LAN: Gigabit EthernetInformacje dodatkowe: Rodzaj urządzenia: Moduł nadajnik/odbiornik SFP (mnini GBIC) Technologia podłączania: Przewodowa Rodzaj okablowania: 1000Base-LX,1000Base-LH Szybkość transmisji danych: 1 Gbps Długość fali optycznej: 1310 nm Maks. zasięg transmisji: 10 km Interfejsy: 1 x Ethernet 1000Base-LX/1000Base-LH – LC/PC single-mode x 2 Zgodne sloty: 1 x SFP (mini-GBIC) Gwarancja ograniczona – 1 rok Obsługa cyfrowego monitoringu optycznego (DOM)Możliwość łączenia w stos: nieObsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IEEE 802.3zOpis ogólny: Moduł Cisco GE SFP module, LC connector, LX/LH transceiver, MMF/SMF, 1310nPort PoE: nieTyp obudowy: Moduł podłączanyWaga (g): 75Wymiary [G x S x W] (mm): 56,5 x 13,4 x 8,5Zarządzanie przez WWW (Smart): nieZarządzanie z lini poleceń (CLI): nie

Ceneo

Komputery

Serwery i urządzenia sieciowe

Akcesoria do urządzeń sieciowych

Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM (GLC-LH-SMD=)

xxxxx

yyyyy

About the author