ADAPTER AD-2LC/2LC-MM WIELOMODOWY

4,96

Adapter DUPLEX AD-2LC/2LC-MM wielmodowy łączący dwie pary złącz typu LC. Adaptery typowo wykorzystuje się w przełącznicach łącząc patchcord z pigtailem dospawanym do kabla dystrybucyjnego. Otwory montażowe umożliwiają łatwe umieszczenie adaptera w patch-panelu. Typ złącza: LC duplex Konstrukcja: wielomodowa dla włókien 50/125 µm / 62.5/125 µm Rodzaj obudowy: Plastikowa Wybrane cechy: ferrula brązowo-fosforowa Gwarancja: 2 lata

Opis

ADAPTER AD-2LC/2LC-MM WIELOMODOWY

Adapter DUPLEX AD-2LC/2LC-MM wielmodowy łączący dwie pary złącz typu LC. Adaptery typowo wykorzystuje się w przełącznicach łącząc patchcord z pigtailem dospawanym do kabla dystrybucyjnego. Otwory montażowe umożliwiają łatwe umieszczenie adaptera w patch-panelu. Typ złącza: LC duplex Konstrukcja: wielomodowa dla włókien 50/125 µm / 62.5/125 µm Rodzaj obudowy: Plastikowa Wybrane cechy: ferrula brązowo-fosforowa Gwarancja: 2 lata

Ceneo

Komputery

Serwery i urządzenia sieciowe

Elementy montażowe

ADAPTER AD-2LC/2LC-MM WIELOMODOWY

klawiatura bezprzewodowa
, lamax x9.1
, top słuchawki douszne
, dysk adata ssd
, wentylator karty graficznej
, komputr
, g502 hero
, frytownica beztłuszczowa

yyyyy

About the author