Register

User Registration
or Anuluj
---

---
A+ A A-

Delegaci XII Nadzwyczajny Kongres

  

Lista Delegatów na XII Nadzwyczajny Kongres Związku Piłsudczyków RP TPJP
Gdynia, dnia 10 grudnia 2016 roku

 

 Lp.  Imię i Nazwisko  Funkcja  Koło  Nr mandatu
01.  Marek Marcińczyk  Delegat  Biała Piska  1
02.  Krystyna Marcińczyk  Delegat  Biała Piska  2
03.  Krzysztof Tołowiński  Delegat  Biała Podlaska  3
04.  Mirosław Muciński  Delegat  Ciechanów  4
 05.  Bolesław Ozdarski  Delegat  Ciechanów  5
06.  Jacek Stachiewicz  Delegat  Ciechanów  6
07.  Artur Stępień  Delegat  Częstochowa  7
08.  Tadeusz Pluta  Delegat  Gdańsk  8
09.  Dariusz Różycki  Delegat  Gdańsk  9
10.  Stanisław Władysław Śliwa  Delegat  Gdynia  10
11.  Julian Aleksander Michaś  Delegat  Gdynia  11
12.  Małgorzata Gołębiowska  Delegat  Gdynia  12
13.  Marian Próchniak  Delegat  Gdynia  13
14.  Edmund Skalski  Delegat  Gdynia  14
15.  Andrzej Rogacki  Delegat  Gdynia  15
16.  Tomasz Madej  Delegat  Gdynia  16
17.  Leszek Borkowski  Delegat  Gdynia  17
18.  Andrzej Andrzejewski  Delegat  Gdynia  18
19.  Grzegorz Sobczyński  Delegat  Gdynia  19
20.  Jan Chryzostom Czachowski  Delegat  Głowaczów  20
21.  Jarosław Bierecki  Delegat  Kosakowo  21
22.  Antoni Wica  Delegat  Kosakowo  22
23.  Władysław Paciuch  Delegat  Kosakowo  23
24.  Wita Pawłowska  Delegat  Kosakowo  24
25.  Ryszard Tarnowski  Delegat  Koszalin  25
26.  Włodzimierz Warchalski  Delegat  Koszalin  26
27.  Stanisław Olszewski  Delegat  Kraśnik  27
28.  Halina Wyka  Delegat  Kraśnik  28
29. Jerzy Cichocki  Delegat  Kraśnik  29
30.  Grzegorz Dawiat  Delegat  Lidzbark Warmiński  30
31.  Tomasz Krecik  Delegat  Lidzbark Warmiński  31
32.  Krzysztof Boguszewski  Delegat  Lidzbark Warmiński  32
33.  Józef Zysk  Delegat  Lidzbark Warmiński  33
34.  Grzelązka Benedykt  Delegat  Łódź  34
35.  Tomasz Stępień  Delegat  Łódź  35
36.  Roman Chołuj  Delegat  Mława  36
37.  Adam Szempliński  Delegat  Nidzica  37
38.  Władysław Kiraga  Delegat  Nowe Warpno  38
39.  Władysław Krajewski  Delegat  Olecko  39
40.  Waldemar Ziarek  Delegat  Olsztyn 40
41.  Alicja Pogorzelska  Delegat  Olsztyn 41
42.  Jerzy Trojanowski  Delegat  Ostrów Mazowiecka  42
43.  Zbigniew Stanisław Kowalski  Delegat  Przasnysz  43
44.  Weronika Wilkosz  Delegat  Przasnysz  44
45.  Anna Rejnat  Delegat  Przasnysz  45
46.  Andrzej Dolecki  Delegat  Pułtusk  46
47.  Zbigniew Olszówka  Delegat  Rozewie  47
48.  Leszek Marian Wiśniewski  Delegat  Rozewie  48
49.  Beata Dźwilewska  Delegat  Sejny  49
50.  Jarosław Wojciechowicz  Delegat  Sejny  50
51.  Eliza Kołcz  Delegat  Syców  51
52.  Włodzimierz Pacelt  Delegat  Syców  52
53.  Piotr Gdaniec  Delegat  Szczecin  53
54.  Zdzisław Uliński  Delegat  Szczecin  54
55.  Jerzy Lichtarowicz  Delegat  Szczecin  55
56.  Bohdan Ronin Walknowski  Delegat  Szczecin  56
57.  Anna Jagusz  Delegat  Szczuczyn  57
58.  Henryk Biernat  Delegat  Świdnik  58
59.  Monika Pikuła  Delegat  Tomaszów Lubelski  59
60.  Stanisław Koper  Delegat  Tomaszów Lubelski  60
61.  Ryszard Pindur  Delegat  Warszawa  61
62.  Stanisław Trzciński  Delegat  Warszawa  62
63.  Andrzej Spirydowicz  Delegat  Warszawa  63
64.  Janusz Pielat  Delegat  Warszawa  64
65.  Leszek Sadura  Delegat  Warszawa  65
66.  Marek Bukowski  Delegat  Warszawa  66
67.  Wacław Bojarski  Delegat  Warszawa  67
68.  Leszek Wiesław Ząbek  Delegat  Warszawa  68
69.  Mirosława Wierzchowska  Delegat  Wiżajny  69
70.  Wiesław Sokołowski  Delegat  Wrocław  70
71.  Sławomir Wiśniewski  Delegat  Wyszków  71
72.  Konrad Wróbel  Delegat  Wyszków  72
73.  Grzegorz Dariusz Kuswik  Delegat  Kalisz  73
74.    Delegat    74
75.  Ryszard Juśkiewicz  Delegat  Ziemia Łódzka  75
76.  Tomasz Kocent  Delegat  Kartuzy  76

 

 

Gościmy

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedzili nas

Dziś 6 // Wczoraj 65 // W tym tygodniu 272 // W tym miesiącu 1312 // Ogółem 70724

beige gray

Projekt i wdrożenie - R.Barden :: Opracowanie merytoryczne - J.A.Michaś